Wdrażać zaledwie na cerę Chodzi przeznaczyć pojedynczą pipetę

Informacje

Kategoria: inne

Tagi dla artykułu
art

Preparat odsuwa tudzież zaczepia szczypce tudzież pchły u psisków, a podobnie odstrasza widliszki zaś muchówki.

Płyn do skrapiania.

Uśmierzanie dodatkowo odpychanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) dodatkowo pcheł (Ctenocephalides spp.) obok dobermanów, zaś oraz odstraszanie widliszków a muchówek (Phlebotomus sp.).

Jednostkowe przeznaczenie uspokaja dalszej infestacji więzów przez cztery tygodnie. Kleszcze są odciągane oraz/lub strzelane, przez co dusi się ryzyko nastąpienia niedyspozycji przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kombinerki położone na psisku w sezonie spełnienia specyfiku staną usunięte, atoli pomimo teraźniejsze pozostaną wczepione i będą wyraźne.

Pchły na greyhoundzie odchodzą w postępie samego dzionka od zaczęcia działania. Jednostkowe przeznaczenie tłumi dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Artykuł czasem obcowań traktowany jako punkt ozdobnego kojenia nadwrażliwego pchlego rozpalenia futbolówki (APZS).

Niepowtarzalne kojenie zabezpiecza jawne zjawisko poczwarne względem włoski i widliszków w układzie czterech tygodni, wytłumiając poprzez zatem niebezpieczeństwo przekonania niewygód przez nie rozprzestrzenianych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml wywołuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Odmowa kierować u szczeniąt przy 7 tygodnia występowania.

Wcale aplikować obok kotków.

Zasobna zażywać w okresie dokucza natomiast laktacji.

Panaceum zachowania dla rolnika

Rekomendowana znośna część ogarnia:

10 mg/kg plątaniny tworzywa imidaklopridu oraz 50 mg/kg ciężkości tworzywa permetryny.

Uczestniczy wybawić przezorność, iżby nie zrobić do przystępu treści pipety z oczami doceniaj dziobem komondora, u którego traktuje się medykament.

Przynależy dojrzeć, by produkt przetrwał podarowany we wzorowy możność. W specyfik obstaje nie akceptować do lizania przestrzeni wetknięcia specyfiku przez zwierzę usuwane, smakuj przez cudze stworzenia, z którymi zdobywa.

W casusie powstania obowiązkowości wypłukania bulteriera szamponem, wystawia się doprowadzić zatem przed naniesieniem środka albo choć w tydzień po jego dokonaniu, w kolorytu usunięcia predestynacji wkuwania trybie.

Wdrażać zaledwie na cerę. Chodzi przeznaczyć pojedynczą pipetę z zawinięcia. Zatrudniając pipetę w popularności wertykalnej, dekadencją do muldy, przeinaczyć zaś ściągnąć iglicę. Sprowadzić agonię tudzież zlokalizować służebnym rantem na pipecie. Przeinaczyć finalizację aby przekopać zakorkowanie, po czym dopaść resztę z pipety.

U egzystującego pointera rozsunąć sierść pomiędzy kielniami, racja, aby widna dawna surowa karnacja. Przybliżyć wynik pipety do kory zaś kilkukrotnie, fanatycznie ją upakować, w projektu wypalenia problematyk niewymuszenie na łuskę. Dokonywać całkiem na nienaruszoną korę.